Başa

hizmetlerim.

100% mobil uyumlu web sitesi tasarımı

freelance web sitesi tasarımı ile internet sitenizi ihtiyaçlarınıza yönelik şekilde sıfırdan tamamen size özel olarak tasarlıyor ve tasarı onayının ardından yayına alma sürecinde kodlamasını yapıyorum. işinize ve isteklerinize özel hazırlanan siteniz ile hedef kitlenizin, sağlayacağınız bilgilere en hızlı ve doğru şekilde ulaşmasını sağlıyorum.

web sitesi tasarımınızı yayına hazırlarken her türlü cihazdan sorunsuz ve eksiksik olarak erişilebilmesi ve kullanılabilmesi için çözünürlük uyumlu (responsive) olarak kodluyorum. bu sayede mobil cihazlarda (tablet, akıllı telefon, netbook v.b.) tüm içeriğiniz ziyaretçileriniz tarafından rahatça görüntülenebiliyor.

kurumsal grafik tasarımı

uzmanlık alanım web sitesi tasarımı ve ekran için yapılan görsel tasarımlar fakat sunacağım hizmetin ihtiyaç ve taleplerinizi karşılayacağına karar verirseniz siz değerli müşterilerim için; kurumsal kimlik, logo tasarımı, broşür v.b. ihtiyaçlarınıza freelance iş çerçevesinde ekonomik ve de profesyonel çözümler sunuyorum.

google arama motoru dostu kodlama

'SEO' tabirini sevmiyor ve uzak durmaya çalışıyorum fakat emin olun web sitenizi google ve diğer arama motorlarının kriterlerine göre, arama dostu siteler olarak kodluyorum. unutmayın sadece SEO sizi yukarı taşımaz! doğru içeriklerin katkısı olmadan siteleriniz arama sonuçlarda ön sıralarda listelense de içerikte istediğini bulamayan ziyaretçiler sitenizde vakit geçirmeyecek ve kaçacaktır.

web sitesi ve sosyal ağ için reklam yönetimi

web sitenizin ya da sosyal medya hesaplarınızın arama motorları ve sosyal ağlardaki reklamlarını sizin adınıza yönetiyorum. özellikle google reklamları ve hedeflediğiniz kitleye göre instagram, facebook ve twitter reklamlarınızı sizin adınıza planlayabilir, bu reklamlar için talep edeceğiniz görsel çalışmaları da yapabilirim.

web sitesi güncelleme ve içerik desteği

tasarım süreci bitip web siteniz yayına açıldıktan sonra site içeriğinizin güncellenmesi ve içerik desteği konularında da aylık ya da yıllık döngülerde hizmet veriyorum.

sosyal medya görsel tasarımı ve yönetimi

zamanımızın olmazsa olmazı sosyal ağlar ve sosyal ağlarda var olmak için temel ihtiyacınız paylaşılacak görselleriniz. dilerseniz hesaplarınızın paylaşım ve reklam yönetimi dahil tüm kontrölünü sizin için yapıyorum, dilerseniz sadece paylaşılacak görsellerinizi sizin için profesyonel olarak hazırlıyorum. karar sizin.